Αρχική Φωτογραφίες Δραστηριότητες
Θησέας Νέας Ιωνίας - Κακαρέλη

Άλλη μια μεγάλη επιτυχία για τον σύλλογο μας!
100% Επιτυχία αφού στις 3 συμμετοχές είχαμε 3 μετάλλια.
Τα κορίτσια μας αγωνίστηκαν στο Ramus Sofia Open το Σαββατοκύριακο 16 κ 17 Μαρτίου το οποίο διεξήχθη στην Σόφια της Βουλγαρίας με συμμετοχή 1400 αθλητών από 20 Χώρες και κατέκτησαν τα εξής μετάλλια σε πολύ δύσκολες κατηγορίες.
Αναλυτικά:
🏅Στην Κατ.των -52κ Junior η Κατερίνα Φουντουλάκη κατέκτησε την 1η Θέση Χρυσό μετάλλιο 🥇
🏅Στην κατ.των -51κ. cadet η Ιφιγένεια Κουμουδή κατέκτησε την 2η Θέση🥈 Ασημένιο μετάλλιο
🏅Στην Κατ.των -52κ Junior η Κατερίνα Μπουρίκα κατέκτησε την 2η Θέση🥈 Ασημένιο μετάλλιο.
Αξίζει να σημειωθεί ότι στην συγκεκριμένη κατηγορία των -52 κ Νεανίδων οι 2 αθλήτριες του συλλόγου μας βρέθηκαν στον Τελικό αλλά δεν αγωνίστηκαν λόγω τραυματισμού της Μπουρίκα Κατερίνας.👏🏼💪🏼
Πολλά συγχαρητήρια στα αστέρια του συλλόγου μας που για αλλη μια φορά με εκαναν περήφανη.🙏🏼
Η δουλειά που γίνεται στον σύλλογο μας φαίνεται από τα αποτελέσματα μας σε κάθε διοργάνωση εντός κ εκτός Ελλάδος.
Θέλω να ευχαριστήσω προσωπικά τον Δάσκαλο Νίκος Κακαρελης για όλη την καθοδήγηση κ στήριξη των αθλητριών μας από την καρέκλα του Coach άλλωστε είμαστε ένας σύλλογος μια οικογένεια. 🙏🏼❤️

Ramus Sofia Open με 3 συμμετοχές και 3 μετάλλια!